Други

Други - MegaComp
Покажи:
Сортирай по:

Ubiquiti cable U-Cable-Patch-RJ45 Ultra-thin OD 3mm Ethernet patch

Гаранционни условия (месец):12 мес. Тегло на пакет - Бруто (кг):0.3 кг Брой в пакет:1 EAN код:8..

4.60лв. Без данък: 4.60лв.

Mimosa EU Power Cord, black (60 cm, 2 ft), for PoE Injector 24V and PoE Injector 50V, 501-00095

Ново име на аксесоар:EU Power Cord (60 cm, 2 ft) Свързани продукти(1):PoE Injector 24V (502-00025..

5.65лв. Без данък: 5.65лв.

UBIQUITI Universal antenna holder for all NanoStation and LocoStation

Ново име на аксесоар:Universal antenna holder for all NanoStation and LocoStation Гаранционни про..

15.82лв. Без данък: 15.82лв.

U-POE-AF is designed to power 802.3af PoE devices. U-POE-AF delivers up to 15W of PoE that can be used to power U6-Lite-EU and other 802.3af devices, while also protecting against electrical surges (ESD)

Ново име на аксесоар:802.3af supported POE Injector Външен цвят:Бял Материал на изработка:Plasti..

18.43лв. Без данък: 18.43лв.

MOD-MGSX550D MINI-GBIC MM SFP

Manufacturer:Repotec Interface:• Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard • Compliant wi..

27.87лв. Без данък: 27.87лв.

Ubiquiti cable UACC-DAC-SFP10-0.5M SFP+ direct attach cable available in multiple lengths

Функционалност на кабела:SFP+ to SFP+ Cable Изолационен материал:PVC Тип терминатор:Passive Съв..

29.95лв. Без данък: 29.95лв.

TENDA EPON E101 /GBIT

Standarts:IEEE 802.3ah Interface:Antenna: Not Support; Button: 1*Power, 1*Reset, 1*LED,1*WPS; Ind..

31.47лв. Без данък: 31.47лв.

Aqara Wireless Mini Switch: Model No: WXKG11LM; SKU: AK010UEW01

Aqara Wireless Mini SwitchEasily control other smart home accessories with three actions.One Button ..

35.60лв. Без данък: 35.60лв.

Imou smart door/window sensor ZD1, Wireless Frequencies: 433MHz, Motion Distance: 25~45mm, Power: 1x CR123A battery, 3 years battery life - MegaComp.bg По Запитване

Imou smart door/window sensor ZD1, Wireless Frequencies: 433MHz, Motion Distance: 25~45mm, Power: 1x CR123A battery, 3 years battery life

Imou smart door/window sensor ZD1, Wireless Frequencies: 433MHz, Motion Distance: 25~45mm, Power: 1x..

36.73лв. Без данък: 36.73лв.

PoE Injector, 24VDC, 24W, Gigabit

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външно Напрежение на входа:AC 10..

36.87лв. Без данък: 36.87лв.

Optical Module Multi-Mode, 1Gbps, 2-PACK

Стандарт на конектора:LC Connector LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Максимално раз..

38.43лв. Без данък: 38.43лв.

Aqara Door and Window Sensor T1: Model No: DW-S03D

Image Sensor Part number:DW-S03DSensor Description:Door/Window SensorВъншен цвят:БялВключени аксесоа..

42.93лв. Без данък: 42.93лв.

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP to RJ45 transceiver module that delivers 1 Gbps speed via a converted Ethernet connection.

Минимална температура на околната среда:0 °C Максимална консумирана енергия:1.2 W Максимална тем..

44.08лв. Без данък: 44.08лв.

TP-Link TL-SM311T 1000BASE-T RJ45 SFP Module, 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Distance (Cat5e or above), Hot-Pluggable, Plug and Play, High Compatibility, Support TX Disable function

Минимална температура на околната среда:0 °C Сертификати:FCC, CE Максимално разстояние:100 m Ма..

45.60лв. Без данък: 45.60лв.

Aqara Temperature and Humidity Sensor T1: Model No: DW-S03D;

@media (max-width: 991px) {.hidemob {display: none;}}@media (min-width: 992px) {.hidedesk {display:..

48.18лв. Без данък: 48.18лв.