Други

Други - MegaComp
Покажи:
Сортирай по:

Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 1m

Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 1m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гар..

12.43лв. Без данък: 12.43лв.

Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 3m

Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 3m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гар..

16.56лв. Без данък: 16.56лв.

PoE Injector, 24VDC, 12W

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

19.59лв. Без данък: 19.59лв.

MOD-MGSX550D MINI-GBIC MM SFP

Manufacturer:Repotec Interface:• Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard • Compliant wi..

23.66лв. Без данък: 23.66лв.

Advanced J-Mount Pole

Ново име на аксесоар:Advanced J-Mount Pole Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранц..

31.09лв. Без данък: 31.09лв.

PoE Injector, 24VDC, 12W, Gigabit

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

32.65лв. Без данък: 32.65лв.

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Съкратено Описание:RJ45 - SFP Transceiver Module Стандарт на конектора:mini-GBIC LAN архитектура..

33.17лв. Без данък: 33.17лв.

Ubiquiti EdgeRouter Rack Mount Kit, Rack mountfor ER-4 and ER-6

Ново име на аксесоар:Ubiquiti EdgeRouter Rack Mount Kit, Rack mountfor ER-4 and ER-6 Свързани про..

33.63лв. Без данък: 33.63лв.

PoE Injector, 50V, 60W , airFiber PoE

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

37.01лв. Без данък: 37.01лв.

TENDA EPON E101 /GBIT

Standarts:IEEE 802.3ah Interface:Antenna: Not Support; Button: 1*Power, 1*Reset, 1*LED,1*WPS; Ind..

42.35лв. Без данък: 42.35лв.

NETWORK TOOL KIT

Manufacturer:REPOTEC Other:Crimping tool, Striping tool, Cutting tool Сайт на производителя:http://..

65.85лв. Без данък: 65.85лв.

MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

Manufacturer:Repotec Interface:• 1-P 100FX Module-SC, MM (for RP-2402GI) Сайт на производителя:http..

70.99лв. Без данък: 70.99лв.

MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

Manufacturer:Repotec Interface:• 1-P 1000T Module-TX, MM (for RP-2402GI) Сайт на производителя:http..

70.99лв. Без данък: 70.99лв.

24v, .5A Giga POE, white, 5-pack EU

Ново име на аксесоар:24v,5A Giga POE, 5-pack EU Външен цвят:Бял Тип пакет:Box Гаранционни продукти ..

77.36лв. Без данък: 77.36лв.

UTP CON RJ-45 CAT.5 1000PCS - MegaComp.bg Обадете се

UTP CON RJ-45 CAT.5 1000PCS

Other:1000 pieces in box Mnfr Part #:RJ-45 UTP Connectors ..

87.87лв. Без данък: 87.87лв.

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

Mnfr Part #:AT-G8T RJ-45 Other:The GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER transeiver is a self-contained Gigabit ..

100.83лв. Без данък: 100.83лв.