Други

Други - MegaComp
Покажи:
Сортирай по:

MOD-MGSX550D MINI-GBIC MM SFP

Manufacturer:Repotec Interface:• Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard • Compliant wi..

23.07лв. Без данък: 23.07лв.

PoE Injector, 48VDC, 24W (RocketTi, UAP-Pro)

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

32.32лв. Без данък: 32.32лв.

PoE Injector, 50V, 60W , airFiber PoE

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

34.33лв. Без данък: 34.33лв.

TENDA EPON E101 /GBIT

Standarts:IEEE 802.3ah Interface:Antenna: Not Support; Button: 1*Power, 1*Reset, 1*LED,1*WPS; Ind..

39.33лв. Без данък: 39.33лв.

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

Съкратено Описание:U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1..

44.44лв. Без данък: 44.44лв.

Cable 100M UTP CAT 5E

The category 5e specification improves upon the category 5 specification by tightening some crosstal..

45.15лв. Без данък: 45.15лв.

MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

Manufacturer:Repotec Interface:• 1-P 100FX Module-SC, MM (for RP-2402GI) Сайт на производителя:http..

69.22лв. Без данък: 69.22лв.

MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

Manufacturer:Repotec Interface:• 1-P 1000T Module-TX, MM (for RP-2402GI) Сайт на производителя:http..

69.22лв. Без данък: 69.22лв.

Аксесоар Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A - MegaComp По Запитване

Аксесоар Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A

Аксесоар Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A Power:12 W Type:Active PFC Гаран..

71.62лв. Без данък: 71.62лв.

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti

Съкратено Описание:U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack Стандарт на конектора:LC Connector Ди..

76.75лв. Без данък: 76.75лв.

24v, .5A Giga POE, white, 5-pack EU

Ново име на аксесоар:24v,5A Giga POE, 5-pack EU Външен цвят:Бял Тип пакет:Box Гаранционни продукти ..

78.77лв. Без данък: 78.77лв.

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

Mnfr Part #:AT-G8T RJ-45 Other:The GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER transeiver is a self-contained Gigabit ..

98.32лв. Без данък: 98.32лв.

EXP MODULE A39T/1P 1000TX

Other:• 10/100/1000 MBps connectivity • Half/full-duplex operating modes ..

150.49лв. Без данък: 150.49лв.

Контролер Ubiquiti UniFi Cloud Key Controller

Контролер Ubiquiti UniFi Cloud Key Controller Working mode:Controller Only SSID:> 4 Партиден номе..

194.94лв. Без данък: 194.94лв.

305M UTP CAT6 UL CERTIFIED

Mnfr Part #:UTP CAT6 UL Dimensions:305 m ..

195.63лв. Без данък: 195.63лв.

Ubiquiti G2 Cloud Key Rack Mount

Ново име на аксесоар:G2 Cloud Key Rack Mount Тип пакет:С опаковка Гаранционни продукти - подлежащи ..

199.96лв. Без данък: 199.96лв.