Други

Други - MegaComp
Покажи:
Сортирай по:

Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 1m

Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 1m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гар..

13.96лв. Без данък: 13.96лв.

Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 3m

Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 3m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гар..

18.58лв. Без данък: 18.58лв.

PoE Injector, 24VDC, 12W

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

21.97лв. Без данък: 21.97лв.

MOD-MGSX550D MINI-GBIC MM SFP

Manufacturer:Repotec Interface:• Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard • Compliant wi..

26.61лв. Без данък: 26.61лв.

Advanced J-Mount Pole

Ново име на аксесоар:Advanced J-Mount Pole Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранц..

34.88лв. Без данък: 34.88лв.

TENDA EPON E101 /GBIT

Standarts:IEEE 802.3ah Interface:Antenna: Not Support; Button: 1*Power, 1*Reset, 1*LED,1*WPS; Ind..

35.23лв. Без данък: 35.23лв.

PoE Injector, 24VDC, 12W, Gigabit - MegaComp.bg По Запитване

PoE Injector, 24VDC, 12W, Gigabit

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

36.63лв. Без данък: 36.63лв.

PoE Injector, 50V, 60W , airFiber PoE - MegaComp.bg По Запитване

PoE Injector, 50V, 60W , airFiber PoE

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

41.52лв. Без данък: 41.52лв.

Ubiquiti Direct Attach Copper Cable 10G SFP+ 1M

Функционалност на кабела:Direct Attach Материал на проводника:Copper Съвместими стандарти за каб..

46.52лв. Без данък: 46.52лв.

Ubiquiti Direct Attach Copper Cable 10G SFP+ 2M

Функционалност на кабела:Direct Attach Изолационен материал:PVC Материал на проводника:Copper Т..

58.15лв. Без данък: 58.15лв.

NETWORK TOOL KIT

Manufacturer:REPOTEC Other:Crimping tool, Striping tool, Cutting tool Сайт на производителя:http://..

74.05лв. Без данък: 74.05лв.

MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

Manufacturer:Repotec Interface:• 1-P 100FX Module-SC, MM (for RP-2402GI) Сайт на производителя:http..

79.83лв. Без данък: 79.83лв.

MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

Manufacturer:Repotec Interface:• 1-P 1000T Module-TX, MM (for RP-2402GI) Сайт на производителя:http..

79.83лв. Без данък: 79.83лв.

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti - MegaComp.bg По Запитване

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti

Съкратено Описание:U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack Стандарт на конектора:LC Connector Ди..

92.81лв. Без данък: 92.81лв.

24v, .5A Giga POE, white, 5-pack EU

Ново име на аксесоар:24v,5A Giga POE, 5-pack EU Външен цвят:Бял Тип пакет:Box Гаранционни проду..

108.28лв. Без данък: 108.28лв.

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

Mnfr Part #:AT-G8T RJ-45 Other:The GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER transeiver is a self-contained Gigabit ..

113.38лв. Без данък: 113.38лв.