Други

Други - MegaComp
Покажи:
Сортирай по:

PoE Injector, 24VDC, 12W

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

18.79лв. Без данък: 18.79лв.

MOD-MGSX550D MINI-GBIC MM SFP

Manufacturer:Repotec Interface:• Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard • Compliant wi..

22.56лв. Без данък: 22.56лв.

PoE Injector, 24VDC, 12W, Gigabit

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

31.31лв. Без данък: 31.31лв.

PoE Injector, 48VDC, 24W (RocketTi, UAP-Pro)

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

33.40лв. Без данък: 33.40лв.

PoE Injector, 50V, 60W , airFiber PoE

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

35.49лв. Без данък: 35.49лв.

TENDA EPON E101 /GBIT

Standarts:IEEE 802.3ah Interface:Antenna: Not Support; Button: 1*Power, 1*Reset, 1*LED,1*WPS; Ind..

40.38лв. Без данък: 40.38лв.

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

Съкратено Описание:U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1..

48.13лв. Без данък: 48.13лв.

NETWORK TOOL KIT

Manufacturer:REPOTEC Other:Crimping tool, Striping tool, Cutting tool Сайт на производителя:http..

52.00лв. Без данък: 52.00лв.

MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI

Manufacturer:Repotec Interface:• 1-P 100FX Module-SC, MM (for RP-2402GI) Сайт на производителя:http..

67.69лв. Без данък: 67.69лв.

MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI

Manufacturer:Repotec Interface:• 1-P 1000T Module-TX, MM (for RP-2402GI) Сайт на производителя:http..

67.69лв. Без данък: 67.69лв.

Аксесоар Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A - MegaComp По Запитване

Аксесоар Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A

Аксесоар Unify Single-Port PoE Injector, DC Output 48V and 0,35A Power:12 W Type:Active PFC Гаран..

71.62лв. Без данък: 71.62лв.

24v, .5A Giga POE, white, 5-pack EU

Ново име на аксесоар:24v,5A Giga POE, 5-pack EU Външен цвят:Бял Тип пакет:Box Гаранционни продукти ..

72.05лв. Без данък: 72.05лв.

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti

Съкратено Описание:U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack Стандарт на конектора:LC Connector Ди..

83.12лв. Без данък: 83.12лв.

UTP CON RJ-45 CAT.5 1000PCS

Other:1000 pieces in box Mnfr Part #:RJ-45 UTP Connectors ..

83.78лв. Без данък: 83.78лв.

GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER

Mnfr Part #:AT-G8T RJ-45 Other:The GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER transeiver is a self-contained Gigabit ..

96.15лв. Без данък: 96.15лв.

305M UTP CAT5E UL CERTIFIED

Type:Solid Cable Other:Conductor: Solid Bare copper (1 x AWG24); Insulation: HDPE(CMI-75E),Min. Avg..

129.50лв. Без данък: 129.50лв.