Специални предложения

Покажи:
Подредба:
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Sale

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM..

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница..

1,725.33лв. 1,130.00лв. Без данък: 1,130.00лв.

19" frame 42U, frame only Sale

19" frame 42U, frame only..

19" frame 42U, frame only Партиден номер:RS-42 Номер на модела:19" frame 42U, frame only Уебстран..

265.93лв. 249.00лв. Без данък: 249.00лв.

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports Sale

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports..

24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports Партиден номер:DGS-1210-24P Номер на модела:24-P..

680.63лв. 670.00лв. Без данък: 670.00лв.

26-port Smart Gigabit Switch Sale

26-port Smart Gigabit Switch..

26-port Smart Gigabit Switch Партиден номер:SG250-26-K9-EU Номер на модела:SG250 Уебстраница:http..

851.39лв. 665.00лв. Без данък: 665.00лв.

5megapixel Day & Night Dome Network Camera Sale По Запитване

5megapixel Day & Night Dome Network Camera..

5megapixel Day & Night Dome Network Camera Партиден номер:DCS-6517 Уебстраница:https://eu.dlink.co..

1,616.31лв. 1,420.00лв. Без данък: 1,420.00лв.

8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports Sale

8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports..

8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports Партиден номер:DGS-1210-08P Номер на модела:8-Por..

281.64лв. 257.00лв. Без данък: 257.00лв.

802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain Sale

802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain..

802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain Standard 802.11:ac Партиден номер:AIR-AP1832I-E-K9..

1,239.81лв. 799.99лв. Без данък: 799.99лв.

AC1750 Dual Band Wireless Gigabit Router, Atheros, 3T3R, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 4-port Gigabit Switch, Wireless On/Off and WPS button, 2 USB ports, 3 external antennas Sale

AC1750 Dual Band Wireless Gigabit Router, Atheros, 3T3R, 1300Mbps at 5..

Необходима операционна система:Apple Mac OS Linux Microsoft Windows 2000 Microsoft Windows 98SE Mi..

145.21лв. 139.90лв. Без данък: 139.90лв.

Acer Monitor Nitro EI491CRPbmiiipx 124cm (49") Curved ZeroFrame 32:9 Quantum Dot 120Hz (144Hz Overclock) FreeSync 2 VA LED DisplayHDR 400 4ms 400nits 3xHDMI 1xDP MM Audio out Remote, Black Acer EcoDisplay, 2 years warranty Sale

Acer Monitor Nitro EI491CRPbmiiipx 124cm (49") Curved ZeroFrame 3..

Acer Monitor Nitro EI491CRPbmiiipx 124cm (49") Curved ZeroFrame 32:9 Quantum Dot 120Hz (144Hz Overcl..

1,799.00лв. 1,749.20лв. Без данък: 1,749.20лв.

Acer Predator Helios 300 PH317-53-751T 17.3” FullHD IPS, i7 9750H, 8Gb (2х4) DDR4 2666Mhz, 256Gb PCIe NVME SSD + 1000Gb 7.2krpm HDD, GeForce GTX1660Ti 6Gb DDR6, Windows 10 Home Sale По Запитване

Acer Predator Helios 300 PH317-53-751T 17.3” FullHD IPS, i7 9750H, 8..

Acer Predator Helios 300 PH317-53-751T 17.3” FullHD IPS, i7 9750H, 8Gb (2х4) DDR4 2666Mhz, 256Gb PCI..

2,999.00лв. 2,959.00лв. Без данък: 2,959.00лв.

Acer Predator Helios 300 PH317-53-77KV 17.3” 144Hz FullHD IPS, i7 9750H, 16Gb DDR4 2666Mhz, 256Gb PCIe NVME SSD + 1000Gb HDD, GeForce RTX2070 8Gb DDR6, Windows 10 Home Sale По Запитване

Acer Predator Helios 300 PH317-53-77KV 17.3” 144Hz FullHD IPS, i7 97..

Acer Predator Helios 300 PH317-53-77KV 17.3” 144Hz FullHD IPS, i7 9750H, 16Gb DDR4 2666Mhz, 256Gb PC..

3,999.00лв. 3,799.20лв. Без данък: 3,799.20лв.

Acer SWM02 Wall Mount for Short Throw Projector Sale

Acer SWM02 Wall Mount for Short Throw Projector..

Acer SWM02 Wall Mount for Short Throw Projector Партиден номер:MC.JBG11.003 Номер на модела:Acer S..

319.00лв. 315.00лв. Без данък: 315.00лв.

Acer Touch Monitor T232HLAbmjjcz  58cm (23'') ZeroFrame IPS LED 4ms 100M:1 300nits 2xHDMI with MHL MM camera mic USB3.0 Hub(1up 3down) MPRII Black ACM Acer EcoDisplay Sale

Acer Touch Monitor T232HLAbmjjcz 58cm (23'') ZeroFrame IPS LED 4ms 10..

Acer Touch Monitor T232HLAbmjjcz 58cm (23'') ZeroFrame IPS LED 4ms 100M:1 300nits 2xHDMI with MHL M..

679.00лв. 659.00лв. Без данък: 659.00лв.

Alienware 17 R4 UHD (3840 x 2160) IPS Anti-Glare 300nits with Tobii IR Eye-tracking,i7-6820HK up to 4.1GHz, RAM 16GB, 512GB PCIe SSD+ 1TB,GTX 1070 8GB GDDR5, Windows 10 Home-HE (64bit) English, 3Y NBD Sale

Alienware 17 R4 UHD (3840 x 2160) IPS Anti-Glare 300nits with Tobii IR..

Процесор:Intel® Core™ i7 Mobile Processor 6820HK Процесор - брой ядра:4 Процесор - Име на ядро:S..

6,499.00лв. 5,999.90лв. Без данък: 5,999.90лв.

Alienware 17 R5, Core i9-8950HK (6C, 12MB, up to 5.0GHz), 17.3" (3840x2160) 60Hz IPS Anti-Glare 300-nits NVIDIA G-SYNC Tobii IR Eyetracking, 16GB (1x16GB) DDR4 2666MHz, 256GB PCIe SDD + 1TB 7200RPM HDD, GTX 1080 8GB GDDR5X, Win 10 Home Sale

Alienware 17 R5, Core i9-8950HK (6C, 12MB, up to 5.0GHz), 17.3" (..

Процесор:Intel® Core™ i9 Mobile Processor 8950HK Процесор - брой ядра:6 Процесор - Име на ядро:C..

7,899.00лв. 7,699.00лв. Без данък: 7,699.00лв.

Alienware 25'',1920 x 1080,240Hz ,16:9,1 ms,TN,1000:1,170°/160°,400 nits,DP 1.2,HDMI 1.4,4 x USB3.0,Audio Out,NVIDIA G-SYNC technology,HAS, Tilt, Pivot, Swivel,black Sale

Alienware 25'',1920 x 1080,240Hz ,16:9,1 ms,TN,1000:1,170°/160°,400 ..

Тип на екрана:LCD Технология на екрана:Активна TFT матрица Дължина на диагонала на екрана:25" Г..

1,028.99лв. 999.99лв. Без данък: 999.99лв.