Мрежови устройства

Покажи:
Сортирай по:

Комутатор D-Link GO-SW-5E/E 5-Port 10/100M Desktop Switch

Комутатор D-Link GO-SW-5E/E 5-Port 10/100M Desktop Switch Партиден номер:GO-SW-5E/E Уебстраница:..

13.83лв. Без данък: 13.83лв.

Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 1m

Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 1m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гар..

14.05лв. Без данък: 14.05лв.

DWA-121 Wireless N 150 Micro USB Adapter

DWA-121 Wireless N 150 Micro USB Adapter Партиден номер:DWA-121 Номер на модела:Адаптер DWA-121 Wi..

15.26лв. Без данък: 15.26лв.

Комутатор D-Link 8-Port 10/100M Desktop Switch

Комутатор D-Link 8-Port 10/100M Desktop Switch Партиден номер:GO-SW-8E/E Type:Unmanaged Managed ..

17.21лв. Без данък: 17.21лв.

Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 3m

Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 3m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гар..

18.71лв. Без данък: 18.71лв.

Handy four-port USB 2.0 hub with a permanently connected USB cable. Black.

Съкратено Описание:|АнглийскиUSB READY HUBАнглийски| Външен цвят:Черен Вградени устройства:Индик..

19.03лв. Без данък: 19.03лв.

Суич D-Link DES-1005D/E неуправляем 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch комутатор

Суич D-Link DES-1005D/E неуправляем 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch комутатор Парт..

19.62лв. Без данък: 19.62лв.

Ubiquiti 802.3af supported POE Injector, EU - MegaComp.bg По Запитване

Ubiquiti 802.3af supported POE Injector, EU

Ново име на аксесоар:802.3af supported POE Injector Външен цвят:Бял Материал на изработка:Plasti..

19.67лв. Без данък: 19.67лв.

TENDA WL N300 USB2 ADAPTER U3 - MegaComp.bg Обадете се

TENDA WL N300 USB2 ADAPTER U3

Standarts:IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Frequency:2.400~2.4835GHz Interface:USB2.0 E..

19.83лв. Без данък: 19.83лв.

SWITCH RP-1708K BOARD ONLY

Manufacturer:REPOTEC Mnfr Part #:- Model:RP-1708K BOARD ONLY Standarts:100Base-TX, IEEE 802.3u; 10B..

19.87лв. Без данък: 19.87лв.

AXAGON HUE-X3B 4x USB2.0 TRINITY Black Hub

Съкратено Описание:USB 2.0 TRINITY hub Външен цвят:Черен Интерфейс:USB Type A Портове:USB Вклю..

19.90лв. Без данък: 19.90лв.

NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Antenna, Miniature design 18.6x15x7.1mm

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта Поддържана безжична мрежа:Да LAN архитектура:Безжичен Инте..

19.90лв. Без данък: 19.90лв.

D-Link Wireless N Nano USB Adapter

D-Link Wireless N Nano USB Adapter Партиден номер:DWA-131 Номер на модела:D-Link Wireless N Nano U..

21.12лв. Без данък: 21.12лв.

TENDA WL N300 USB2 ADAPTER U6

Standarts:IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Frequency:2.400~2.4835GHz Interface:USB2.0 E..

21.35лв. Без данък: 21.35лв.

PoE Injector, 24VDC, 12W

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

22.13лв. Без данък: 22.13лв.

PCI-E RP-WP5122E WL-N GB ADAPT

Manufacturer:REPOTEC CO., LTD. Model:IEEE 802.11n Wireless PCI-E adapter Data Rate:IEEE 802.11b:..

22.37лв. Без данък: 22.37лв.