Мрежови устройства

Покажи:
Сортирай по:

Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 1m

Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 1m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гар..

12.43лв. Без данък: 12.43лв.

Universal four-port USB 2.0 hub with OTG feature for PC and tablet/mobile phone. Black. - MegaComp.bg По Запитване

Universal four-port USB 2.0 hub with OTG feature for PC and tablet/mobile phone. Black.

Съкратено Описание:|АнглийскиUSB HUB + OTGАнглийски| Външен цвят:Черен Вградени устройства:Индик..

13.45лв. Без данък: 13.45лв.

Комутатор D-Link GO-SW-5E/E 5-Port 10/100M Desktop Switch

Комутатор D-Link GO-SW-5E/E 5-Port 10/100M Desktop Switch Партиден номер:GO-SW-5E/E Уебстраница:..

13.83лв. Без данък: 13.83лв.

SWITCH TENDA S105 5P 10/100 Обадете се

SWITCH TENDA S105 5P 10/100

Standarts:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Interface:5*10/100M auto-negotiation RJ 45 ports (Au..

14.26лв. Без данък: 14.26лв.

DWA-121 Wireless N 150 Micro USB Adapter

DWA-121 Wireless N 150 Micro USB Adapter Партиден номер:DWA-121 Номер на модела:Адаптер DWA-121 Wi..

15.26лв. Без данък: 15.26лв.

ASUS SW GX 1005B 10/100 5PORT

Manufacturer:ASUS Mnfr Part #:- Model:GX 1005B Standarts:IEEE 802.3 10Base-T Ethernet ; IEEE 802.3u..

15.99лв. Без данък: 15.99лв.

Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 3m

Ново име на аксесоар:Unifi LC Duplex fiber 3m Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гар..

16.56лв. Без данък: 16.56лв.

ASUS SW GX 1005 10/100 5PORT

Manufacturer:ASUS Mnfr Part #:- Model:GX 1005 Standarts:IEEE 802.3 (10Base-T); IEEE 802.3u (100Base..

16.85лв. Без данък: 16.85лв.

SWITCH RP-1705K/5P 10/100

Manufacturer:REPOTEC Mnfr Part #:- Model:RP-1705K Standarts:100Base-TX, IEEE 802.3u; 10Base-T, IEEE..

17.08лв. Без данък: 17.08лв.

Комутатор D-Link 8-Port 10/100M Desktop Switch

Комутатор D-Link 8-Port 10/100M Desktop Switch Партиден номер:GO-SW-8E/E Type:Unmanaged Managed ..

17.21лв. Без данък: 17.21лв.

SWITCH RP-1708K BOARD ONLY

Manufacturer:REPOTEC Mnfr Part #:- Model:RP-1708K BOARD ONLY Standarts:100Base-TX, IEEE 802.3u; 10B..

17.90лв. Без данък: 17.90лв.

PoE Injector, 24VDC, 12W

Тип захранване:Power over Ethernet Разположение на захранването:Външен Напрежение на входа:AC 10..

19.59лв. Без данък: 19.59лв.

Суич D-Link DES-1005D/E неуправляем 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch комутатор

Суич D-Link DES-1005D/E неуправляем 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch комутатор Парт..

19.62лв. Без данък: 19.62лв.

AXAGON HUE-X3B 4x USB2.0 TRINITY Black Hub

Съкратено Описание:USB 2.0 TRINITY hub Външен цвят:Черен Интерфейс:USB Type A Портове:USB Вклю..

19.90лв. Без данък: 19.90лв.

NIC TP-Link TL-WN725N, USB 2.0 Nano Adapter, 2,4GHz Wireless N 150 Mbps, Internal Antenna, Miniature design 18.6x15x7.1mm

Тип мрежово оборудване:Мрежова карта Поддържана безжична мрежа:Да LAN архитектура:Безжичен Инте..

19.90лв. Без данък: 19.90лв.

TENDA WL N300 USB2 ADAPTER U6

Standarts:IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Frequency:2.400~2.4835GHz Interface:USB2.0 E..

21.05лв. Без данък: 21.05лв.