Аксесоари за видеонаблюдение

Аксесоари за видеонаблюдение - MegaComp.bg
Покажи:
Сортирай по:

DC12V Male Power Supply Jack Connector 2.1 mm

Ново име на аксесоар:DC12V Male Power Supply Jack Connector Външен цвят:Черен Тип пакет:Other В..

1.00лв. Без данък: 1.00лв.

Legrand - RJ 45 Cat.5 UTP socket Niloé - 360° shielded - white.1xRJ45 Cat. 5e UTP

Ново име на аксесоар:RJ 45 Cat.5 UTP socket Niloé - 360° shielded - white.1xRJ45 Cat. 5e UTP Външен..

14.40лв. Без данък: 14.40лв.

Power Supply Adapter DC 12V, 2A - MegaComp.bg По Запитване

Power Supply Adapter DC 12V, 2A

Тип захранване:Захранващ модул Разположение на захранването:Външен Изходно напрежение:DC 12 V Н..

16.89лв. Без данък: 16.89лв.

Silicon Cover-orange for Cue 2

Ново име на аксесоар:Silicon Cover Свързани продукти(1):Cue 2 Външен цвят:Оранжево Гаранционни прод..

19.87лв. Без данък: 19.87лв.

Silicon Cover-gray for Ranger 2

Ново име на аксесоар:Silicon Cover Свързани продукти(1):Ranger 2 Външен цвят:Сиво Гаранционни п..

23.76лв. Без данък: 23.76лв.

Power Supply Adapter DC 12V, 3A По Запитване

Power Supply Adapter DC 12V, 3A

Тип захранване:Захранващ модул Разположение на захранването:Външен Изходно напрежение:DC 12 V Номин..

28.80лв. Без данък: 28.80лв.

Mimosa NID Network Interface Device, technician's outdoor Ethernet access, ESD protection and grounding point.

Ново име на аксесоар:NID Network Interface Device, technician's outdoor Ethernet access, ESD protec..

31.09лв. Без данък: 31.09лв.

Power Supply Adapter DC 12V, 5A

Тип захранване:Захранващ модул Разположение на захранването:Външен Изходно напрежение:DC 12 V Номин..

33.58лв. Без данък: 33.58лв.

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet (pack of 2)SFP (mini-GBIC) transceiver modulePlug-in moduleGigabit Ethernet

Съкратено Описание:U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet (pack..

35.24лв. Без данък: 35.24лв.

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

Съкратено Описание:U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 10..

45.61лв. Без данък: 45.61лв.

UBIQUITI UniFi Smart Power Cable, 1.5M

Ново име на аксесоар:UniFi Smart Power Cable, 1.5M Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да..

72.14лв. Без данък: 72.14лв.